Щипковий масаж обличчя - відгуки, відео, особливості техніки

Більшість масажних технік, розроблених спеціально для омолодження жіночого обличчя, грунтуються на м'якому і делікатному впливі на шкіру. Ефективність таких методик є досить спірною. Безумовно, м'які погладжування здатні поліпшити кровообіг і зняти нервову напругу. Однак вони не забезпечують глибокого опрацювання тканин, яка необхідна для видимого і довгострокового результату. Зате інший тип впливу - щипковий масаж обличчя - дозволяє «достукатися» не тільки до глибинних шарів шкіри, але і до м'язової тканини, яка також грає найважливішу роль в створенні красивого і підтягнутого «портрета».
У порівнянні з описами інших масажних методик, щипковий спосіб виглядає найменш привабливо. Ще б - трохи сподобається таке знущання над ніжною шкірою! Але у цього методу є безліч переваг, які вигідно виділяють його з маси інших, більш звичних і приємних технік.

 

Особливості щипкового масажу
Вперше масаж обличчя за допомогою щипків був запропонований видатним французьким косметологом Леонардом Люсьєн-Марі Жаке, який винайшов цей спосіб масажу спеціально для боротьби з висипом вугрів. На його думку, такий тип впливу сприяв нормалізації діяльності сальних залоз, вирівнюючи їх протоки і покращуючи виведення бруду і токсинів.

 

Однак в лікуванні вугрової висипки щипковий масаж не вплинув належним успіху. Основна причина тому - хворобливість і травмоопасность такого методу. «Щасливі» володарі прищів знають, скільки болю вони можуть принести, і розуміють, що сильне пощипування і здавлювання прищів - задоволення сумнівне. Крім того, під час такого сеансу можна запросто пошкодити вугри, що загрожує інфікуванням рани і пов'язаними з цим наслідками.

 

 

Зате зараз масаж обличчя по методиці Леонарда Жаке користується успіхом у жінок, що бажають омолодити і підтягнути шкіру. Як з'ясувалося, таке агресивна дія на м'які тканини активно стимулює кровообіг, що сприяє більш повноцінному функціонуванню клітин. Саме кров доставляє до клітин необхідний для життя кисень, а також різні поживні речовини, які організм отримує переважно з їжею.
Крім того, в залежності від інтенсивності щипків, можлива також опрацювання м'язової тканини, яка є своєрідним «каркасом» для шкіри, підтримуючи її в належному стані і зберігаючи форму обличчя. Численні відгуки жінок, що випробували на собі дану методику, викликають кілька суперечливі почуття: з одного боку, багато скаржаться на біль і дискомфорт, а з іншого - хваляться відмінними результатами!

 

Досвід безлічі жінок показав, що щипковий масаж не тільки лікує вугровий висип, але й:
• Покращує колір обличчя;
• Позбавляє від набряків;
• Корегує овал обличчя;
• Підвищує тонус м'язів.

 

Зацікавлені? Ще б пак! А зробити такий масаж можна в домашніх умовах, слідуючи нескладним рекомендаціям.
техніка виконання
Нехай опис процедури вас не лякає. Повірте, це зовсім не так боляче, як може здатися на перший погляд. Однак врахуйте, що після сеансу на обличчі залишиться почервоніння, яке повністю зникне не раніше, ніж через кілька годин. Тому проводити процедуру найкраще незадовго до сну: так вам не доведеться маскувати червоність під тональним кремом (що шкідливо для «розімлілих» після сеансу шкіри), та й сама дерма встигне добре відпочити і відновитися.

 

Також слід пам'ятати, що щипковий спосіб масажу передбачає використання великої кількості масажного масла, яке дозволить виробляти руху більш делікатно і безпечно. Починати руху слід з нижньої частини обличчя, поступово рухаючись вгору. Не потрібно щипати шкіру занадто сильно - больові відчуття повинні бути мінімальними. Якщо ви перетворите процедуру на тортури, ефект від цього не покращиться.

 

Якщо ви боїтеся за своє обличчя і сумніваєтеся у своїх вміннях, ви можете подивитися відео, детально і наочно демонструє всі нюанси техніки масажу. Так ви краще засвоїте інформацію. Однак не варто відразу ж «по ходу справи» повторювати за масажистом - краще попередньо переглянути навчальний ролик кілька разів.

 

Автор: Толак Людмила Іванівна

Краса тіла та обличчя
Реклама

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту