Масаж очей - для відмінного зору та молодості шкіри

Для відновлення зору існує багато способів, найдоступнішими серед них є вправи і масаж очей. Розроблені фахівцями рухи очима, акупунктурноє вплив на активні точки - це прогресивні методики, за допомогою яких можна повернути гостроту зору і вилікувати офтальмологічні хвороби.
Системами оздоровлення зору люди займалися з давніх часів, наприклад, існує така практика в даосизмі, яка в даний час називається даоських масажем. Займалися цими питаннями і сучасні вчені Жданов, Сивцов, Бейтс та інші. Багато окулісти рекомендують своїм пацієнтам робити вправи для очей по системам цих вчених.
Але для ефективного відновлення зору одних вправ не достатньо, потрібні лікарські препарати і масаж очей, в тому числі лімфодренажний. Крім того, є популярні методики масажу проти зморшок, омолоджуючих шкіру навколо очей.

 

Даоська практика масажу
Стародавня методика лікування ослабленого зору народилася в Китаї. Проблема слабкості зору для китайців завжди була актуальною, це пов'язано з улюбленим заняттям народу - каліграфією. Втома очей необхідно було лікувати обов'язково, так як у Піднебесній вважали, що в очах зосереджена енергія ЦІ, тобто життєва сила людини.

 

 

Проблеми зниження «сили око» стародавні лікарі пов'язували з недоліками в кровотоці і лимфотоке, тому рекомендований стародавніми вченими масаж очей одночасно лімфодренажний і поліпшує кровообіг.
Масаж очей по даоської системі відновлення зору найкраще освоювати по відео урокам. З їх допомогою ви навчитеся робити правильні рухи і не нашкодите собі. Пам'ятайте про те, що масажувати очі необхідно з особливою обережністю, невмілі дії можуть призвести до зниження гостроти зору, поліпшити яку буде важко і часом неможливо.

 

Тому поряд з описом, який буде наведено нижче, скористайтеся відео по даоської практиці. Це буде надійною гарантією того, що при дії на очі, ви не помилитеся.

 

Масаж очей по даній системі робиться в два етапи:
1. Етап перший. Як тільки ви прокинетеся, вам необхідно налаштуватися на певні дії. Потім починайте підготовку, для цього розігрійте долоні, інтенсивно їх потираючи один про одного. Прикладіть гарячі долоньки до очей і потримайте їх до тих пір, поки вони не віддадуть своє тепло вашим очам, а самі стануть прохолодними. Потім знову розігрійте долоньки і повторіть все спочатку. Зробіть не менше п'яти подібних масажних рухів.

 

2. Етап другий. Починайте масаж очних яблук. Спочатку пальчиками поперемінно: вказівним - середнім - безіменним, потім змініть кінчики пальців на кісточки. Зробіть по п'ять рухів і пальцями, і кісточками.
Якщо вам не все зрозуміло, уважно подивіться відео і зробіть все, як належить. Правильне і регулярне оздоровлення за допомогою даних вправ допоможе вам зберегти здоров'я очей і гостроту зору. Масаж першого етапу процедури також спрямований проти утворення зморшок навколо очей.

 

Показаннями до застосування цієї методики є:
• втома очей,
• виникнення різі,
• відчуття піску,
• сухість в очах.

 

Масаж по Жданову
Здійснення гімнастики за методикою Жданова вважається універсальним впливом, оскільки масаж спрямований на поліпшення зору, проти зморшок, набряків навколо очей, а також має лімфодренажний, тобто очищуючий ефект. Відео уроки показують простоту рухів, подивившись їх, ви переконаєтеся в тому, що ця техніка доступна кожному. Опис також всім зрозуміло, головне не відступати від методики і робити все правильно.

 

1. Масаж починається з зони чола. Для цього здійснюємо точковий вплив на лоб відразу трьома пальцями обох рук - вказівним, середнім і безіменним. Зона, де сконцентровані зорові нервові закінчення, знаходиться в самому центрі між початком надбрівних дуг. Важливо впливати саме на них. На відео показаний приклад, як це потрібно робити. Після акупунктури цієї зони заспокойте шкіру на лобі легким погладжуванням в напрямку від центральної частини лоба до скроневої. Подібна дія добре допомагає проти зморшок на лобі.

 

2. Знайдіть ямку в серединній частині кожної брови, тут розташовується центральний вузол зорових м'язів. Починаємо масажувати його трьома пальчиками по колу в одну й іншу сторону. За десять рухів в кожну сторону буде достатньо. Потім переходимо до погладжують рухів.

 

3. Скроня - це активна зона, яку слід масажувати двома пальчиками навколо скроневої точки. Коло малюється 10 разів по ходу годинникової стрілки, проти годинникової стрілки руху не виробляються.

 

4. Скулу під зовнішнім кутом ока масажуємо поглаживаниями і трьома пальчиками. Точка знаходиться на верхньому закінченні вилиці (щоки). Масажуємо, рухаючи палець колами, потім робимо потирають рух від перенісся до скроневої області. Необхідно зробити десять маніпуляцій.

 

5. Переводимо вказівний палець до носових пазух і починаємо масажувати точки біля основи ніздрів. Точку шукайте над губами, над їх куточками в проекції під ніздрями, вона болісно реагує на вплив, тому п'яти масажними рухами достатньо.
6. Міняємо пальчик на середній і продовжуємо масаж перенісся і носа, на лінії яких розташовані активні точки, які пов'язані з очними м'язами. Вплив на них має той же ефект, що і масування крізь закриті повіки самих очних яблук. При цих рухах відбувається усунення зморшок на переніссі.

 

7. намацує ямку між щоками і вухом, масажуємо її пальцями, потім заспокійливо погладжуємо. Те ж саме робимо з точками, розташованими за вухами.
8. Переводимо пальці на шию і масажуємо її ззаду в області сьомого шийного хребця. Рухаємо пальчиками навколо нього і обережно надавлюємо.
9. Після шиї починаємо масаж століття. Для натискання на них використовуємо два пальчика. Надавлюємо легко, робимо по черзі масаж спочатку верхніх повік, потім нижніх.

 

 

10. Погладжування на повіках починаємо від куточків очей, одночасно масажуючи куточки, там розташовуються слізні протоки. Масаж допомагає при офтальмологічному захворюванні - дакриоцистите, що означає запалення протоків. Тут дуже важливий лімфодренажний ефект масажу, тому що при впливі на ці точки усуваються забруднення і засмічення з проток.
11. На очне яблуко впливаємо чотирма пальчиками, робимо кола пальцями з невеликою амплітудою. Маніпуляції проводяться при закритих століттях, під час рухів масажується і астигматичні точка, тобто деформована найбільшим чином.
12. Потім тричі заплющує і закінчуємо процедуру.

 

Жданівський алгоритм відновлення зору активно сприяє усуненню зморшок, що утворюються навколо очей, активізує кровообіг і лімфоток в тканинах, тобто надає лімфодренажний ефект, при якому токсини виводяться назовні разом з рідинним вмістом через пори в шкірному покриві.

 

Лімфодренажний масаж можна робити і за окремою методикою, по цій темі також є відео консультації фахівців, і ними можна скористатися в будь-який час. Подібний масаж робиться в основному з метою впливу на зону навколо очей і призначений для виведення шкідливих речовин з шкірного покриву. Це також важливо для здоров'я очей, але актуально більше для видалення зморшок, а не для відновлення зору.

 

Автор: Толак Людмила Іванівна

Хвороби очей
Реклама

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту