Ліки для небулайзера при кашлі

Інгаляції від кашлю за допомогою небулайзера вже досить довго проводять і багато хто знає про такий метод лікування. Рецепти в даному випадку ніякі не потрібні, адже все гранично просто і зручно. Для того, щоб провести домашню процедуру, потрібен тільки сам прилад і лікарський розчин. Сам процес проходить дуже просто і легко, при цьому не доставляючи ніякого болю і незручностей.
Небулайзер для домашніх інгаляцій просто незамінний і його можна використовувати при кашлі не тільки дорослим, але й дітям. Для цього потрібно всього дихати і думати про хороше. Потім ви самі не помітите, як пройде кашель і від хвороби ні залишиться і сліду. Головне все робити правильно, регулярно і тоді результат точно не змусить довго чекати. У даній статті ми якраз і поговоримо про те, чим можна посилити дію інгалятора, щоб вилікувати набагато швидше.

 

Як проводити процедуру і що для цього потрібно?
Щоб зробити домашню інгаляцію за допомогою небулайзера, потрібно придбати спеціальний розчин і просто дихати ним протягом 10 хвилин. Такий засіб можна купити в аптеці в залежності від того, який у вас кашель. Найчастіше використовують універсальний фізіологічний розчин з аптеки. Він стерильний і добре підходить дітям і дорослим. Цей засіб більш доступне і дешеве, у порівнянні з іншими. Але варто зазначити, що даний фізіологічний розчин допомагає не при всіх хворобах. Є ще й інші препарати, які потрібно заправляти в небулайзер для інгаляції при кашлі. Їх різноманітність настільки велика, що краще все ж проконсультуватися з лікарем про потрібний виборі розчину.

 

Сама інгаляція проходить дуже легко. Потрібно сісти зручніше і розслабитися. Трохи нахиливши голову вниз і вдихати ліки безпосередньо через спеціальне пристосування небулайзера. Вдихи повинні бути глибокими і повільними. Краще навіть на кілька секунд затримувати дихання, щоб лікарський засіб подіяло на слизову дихальних шляхів.
Достатньо всього 10 хвилин для однієї процедури, а після повторювати її через однаковий час. Наприклад, можна через кожні 3-4 години в день. Тільки варто пам'ятати, що заправляти його потрібно щоразу, використовуючи нові ліки. Всі подібні засоби для небулайзера призначені для одноразового використання. Тому будь-який розчин повинен бути стерильним.

 

 

Різноманітність розчинів
У небулайзер для інгаляції від кашлю можна додавати не тільки фізіологічний розчин, але і багато інших. Перерахуємо спочатку все розчини, які можна використовувати для розширення бронхів і безпосередньо для сухого кашлю. Наприклад, це розчин Беродуал - використовують при хронічних обструктивних захворюваннях дихальних шляхів. Розчин призначений для дорослих і дітей старше 12 років.

 

Бероте - добре допомагає для купірування нападу бронхіальної астми, а також для профілактики і лікування астми. Лекарcтво дозволяється застосовувати дорослим і дітям старше 6 років. Розчин Вентолін Небули і Сальгім теж заправляють в небулайзер для інгаляції від кашлю. Дані препарати використовують в профілактичних цілях постійних задухи, а також для симптоматичного лікування астми. Ідеально підходить для всіх віків і може використовуватися в домашніх умовах для лікування багатьох видів кашлю.

 

Ще є інші препарати, що розріджують мокротиння, такі як Атровент, Флуімуціл, АЦЦ Іньект, Лазолван, Амбробене, звичайна вода Нарзан і Боржомі і краплі Синупрет. Така велика різноманітність кожного ліки пояснюється виключно тим, що завжди препарати повинні підбиратися виключно по захворюванню. Ще інгаляції залежать від самого виду кашлю і ступеня його протікання.
Якщо ви хочете просто використовувати небулайзер в якості профілактичної інгаляції від кашлю, то можна використовувати найпростіші препарати. Наприклад, той же фізрозчин і звичайну воду Боржомі. Така інгаляція цілком підійде в якості профілактики, щоб не купувати ніякі інші дорогі ліки.

 

У будь-якому випадку, навіть якщо ви вже давно використовуєте небулайзер і знаєте всі його плюси і мінуси лікування, не забувайте, що іноді подібний метод може не допомогти. Наприклад, це стосується алергії, адже вона, взагалі, повністю невиліковна. Саме тому тут потрібно підбирати спеціальні розчини для тієї чи іншої процедури. Небулайзер, звичайно, прекрасний інгалятор і добре робить свою справу, але тут ще більшу роль відіграє людський фактор і безпосередньо вигляд самого захворювання.

 

Якість і довговічність
Небулайзер за весь час свого існування вже встиг зарекомендувати себе з кращого боку і сьогодні користується досить широким попитом. Даний прилад ідеально підходить для всіх видів інгаляції і відмінно допомагає при різному кашлі. Головне за ним правильно доглядати і ні в якому разі не чистити металевими предметами отвори для пари. Як правило, в комплекті повинні бути всі необхідні запчастини для догляду і проведення самої інгаляції. При покупці обов'язково звертайте на це увагу. Якщо ви придбаєте якісний прилад і будете акуратно ним користуватися, він прослужить вам дуже тривалий час і не дасть хворіти жодному з членів сім'ї.

 

Автор: Толак Людмила Іванівна

Лікарські препарати
Реклама

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту