Грудний збір від сухого та мокрого кашлю у дітей та дорослих

Кашель, як і багато інших захворювань, є неприємним симптомом для організму і приносить досить багато незручностей. Лікування такої недуги в повній мірі залежить від причини його виникнення. Якщо кашель виник унаслідок простуди і всі інші симптоми вказують саме на неї, то можна звернутися за допомогою до народної медицини і спробувати обійтися травами.
До симптомів ГРЗ відноситься: підвищення температури, кашель, нежить, загальне нездужання організму, чхання і сонливість. Але до всього цього не варто забувати, що такі симптоми легко можуть бути і при грипі чи інших проблемах. Тому перш ніж хапатися за лікування, варто все ж визначити причину появи недуги. Що стосується все ж простудного характеру, то тут з легкістю можна обійтися народними засобами. При сухому кашлі досить ефективно допомагає грудний збір. Це спеціальний набір трав, дія яких спрямована безпосередньо на усунення всіх симптомів захворювання та лікування самого кашлю.

 

Особливості грудного збору
Грудний збір від кашлю - це суміш лікарських рослин, які ефективно допомагають боротися з сухим і мокрим кашлем. Усього відомо 4 номери такого збору, який застосовується для лікування дітей та дорослих і за весь час використання назбирав позитивні відгуки. Збір від кашлю допомагає досить добре, якщо він виник на грунті фарингіту, звичайної застуди, бронхіту, грипу, ларингіту, а також запалення легенів. Збір володіє комплексною дією на організм, а саме протизапальну, тому що містить у своєму складі ромашку. Також відхаркувальну, бронхолітичну і тонізуючу дію.

 

Якщо відразу почати його приймати, то ймовірність якнайшвидшого одужання набагато більше. Відразу починає відходити харкотиння і поліпшуватися стан здоров'я хворого. Тільки головне такий збір від кашлю приймати регулярно і впродовж двох тижнів як мінімум.
Народна медицина не дає миттєвих результатів, тому в такому лікуванні потрібно терпіння і регулярність.
Як правило, кожен збір містить певний склад трав. Це необхідно для того, щоб кожен з них актуально застосовувати в тому чи іншому випадку. Відповідно підібрати правильно допоможе лікар. Тому не лінуйтеся звертати до лікарні за консультацією. Особливо це стосується дітей, адже їх організм більш ніж сприйнятливий до різних препаратів.

 

 

Різновиди грудного збору

 

Грудний збір № 1 містить в собі корінь алтея, мати-й-мачуху, траву материнки. Їм можна лікувати дитячий кашель, так як він цілком для них безпечний. Досить однієї склянки в день. Пити слід обов'язково в теплому вигляді. Теж саме стосується і дорослих, але дозу можна збільшити в півраза.

 

Грудний збір № 2 містить в собі листя подорожника, мати-й-мачухи корінь солодки. Приймати потрібно точно так само, але частіше лікарі не рекомендують давати дітям, так як відгуки показують, що дитячий організм цей збір переносить досить погано. Обов'язково потрібно приймати в теплому вигляді, приготувавши в співвідношенні одна столова ложка на одну склянку окропу. Після проціджування долити склянку кип'яченою водою і випити за чотири рази протягом всього дня.

 

Грудний збір № 3 містить плоди анісу, бруньки сосни і коріння солодки, а також алтея і листя шавлії. Спосіб приготування і прийом в принципі нічим не відрізняється, тільки й того що один стакан для дорослих потрібно випити за три рази, а для дітей достатньо буде половини склянки в день.

 

Грудний збір № 4 містить ромашку, календулу, листя м'яти, корінь солодки і пагони багна і трохи фіалки. Четвертий збір приймають точно так само, як і третій для дітей і дорослих. Але обов'язково потрібно пам'ятати про те, що якщо симптоми захворювання не припиняються через 3-4 дні, то потрібно обов'язково звернутися за допомогою до лікаря.

 

Ще важливо пам'ятати, що всім дітям до 12 років необхідно давати грудної збір за призначенням лікаря. Щоб він з точністю визначив дозування і номер трави. Це пояснюється тим, що у дитячого організму може спостерігатися непереносимість тієї чи іншої трави. Щоб уникнути побічних реакцій, лікування повинен призначати тільки лікар.

 

Автор: Толак Людмила Іванівна

Народні рецепти
Реклама

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту