Популярні та ефективні засоби від ВСД

Перш ніж визначитися яке головний засіб від ВСД, необхідно зрозуміти, що ж таке вегетосудинна дистонія. Це недуга, який викликаний функціональним порушенням роботи нервової системи. Пацієнт може спостерігати погіршення загального самопочуття, з'являються безпричинні збої в роботі деяких органів. Оскільки основною причиною захворювання є дисфункція вегетативної нервової системи, основний засіб від ВСД - це препарати, які призначає терапевт. Хоч багато медики не вважають ВСД серйозним захворюванням, але не варто займатися самолікуванням. Перш за все варто звернутися до компетентного фахівця, який призначить лікування.

 

Нерідко ВСД називають також: психовегетативний синдром, дисфункція вегетосудинної системи, дистонія нейроциркуляторна або вазомоторная, невроз серцевого м'яза, кардиопатия, напад панічної атаки, ангіоневроз або психовегетативний невроз, та ін.

 

 

Лікування медикаментами
Лікарі переконані, що лікування виключно медикаментозними засобами не здатна позбавити людину від захворювання. Ліки - це лише один із способів побороти кризовий стан пацієнта. У лікуванні допомагають препарати, які допомагають людині справитися з симптоматикою, тобто придушити страх. Розглянемо більш докладно ефективні психотропні ліки, для зручності розташуємо їх у порядку збільшення сили дії.

 

Седативні препарати або барбітурати
Найбільш популярні такі препарати, як Корвалол з валокордин. Проте варто зауважити, що дані ліки є забороненими в багатьох європейських країнах. На думку вчених ці «сердечні заспокійливі» сильно впливають на мозок. Звичайно літні люди старше 65 років звикли до прийому даних коштів, але більшою мірою вони не страждають ВСД. Тому, як надійний засіб від ВСД, барбітурати краще не використовувати.

 

Транквілізатори або бензодіазепіни
Це протитривожні ліки, які допомагають при атаках, але мають деякі особливості застосування. Для деяких з них, на приклад, для феназепама характерно загально пригнічують дію і поступове звикання. Варто бути обережним з прийомом препарату, оскільки ВРД, тобто вища разова доза, не повинна перевищувати 0,01 г на добу.

 

Всі препарати цієї групи чинять тимчасовий ефект. «Грандаксин» відрізняється меншою кількістю побічних ефектів, але і ефективність його менше. Говорячи про ВРД слід згадати, що вона не повинна перевищувати 0,06-0,07 г.еще одним популярним препаратом є «Седуксен», він має виражену протівотревожное дію. Проте варто чітко слідувати вказівкам лікаря не варто перевищувати тривалість указанногокурса. ВРД для цього препарату 0,06 г (60 мг), її рекомендовано розділяти на кілька прийомів. Найбільш дієвим є препарат «Ксанакс». Таблетки мають більш тривалим ефектом дії.

 

Нейролептики
До цього переліку лікарських засобів входить великий список. До групи належать препарати, які мають протівотревожное дію («Атаракс»), а також таблетки, які одночасно справляються з тривогою і надають вегетостабілізуючу дію (Еглоніл).
Особливістю даних медикаментів є відсутність ефекту звикання, але необхідно особливо уважно ставитися до підбору оптимального ліки. Лікар визначає не тільки дозволені препарати, але ВРД для кожного конкретного пацієнта індивідуально.

 

Антидепресанти
Сучасні лікарі та психотерапевти активно використовують антидепресивні ліки для нормалізації роботи вегетативної дисфункції органів серця і ССС. При цьому найважливішим аспектом грамотного лікування залишається вірний підбір препаратів і тривалість курсу лікування. Судинні препарати надають поступове антидепресивну дію, але більшою мірою з ефект спрямований на блокування панічних атак. Іншими словами, препарати цієї групи попереджають напади страху, які характерні для ВСД.

 

Один з найбільш ефективних препаратів є Негрустін. Завдяки речовині гіперицину, яке є в складі цих таблеток проявляється не тільки антидепресивну і антипанічне, але також є протівотревожное і вегетостабілізуючу дію. Іншими словами, стабілізація функцій вегетативної нервової системи відбувається комплексно, а це для ВСД вкрай важливо.
Особливо такі препарати як «Негрустін» хороші, коли ВСД стає причиною змін порушенням звичного способу життя. Прикладами можуть служити такі випадки: молода жінка виходить заміж і у неї з'являються напади страху; жінка у віці виростила дітей і залишилася одна. У неї часто з'являються депресивні настрої і страхи; чоловік міняє роботу і стикається з сильним внутрішнім напруженням.
У даних випадках спору скористатися якісним антідепрісантов, зрозуміло після консультації з лікарем. Крім перерахованих вище, у лікарській практиці не рідко застосовують і інший засіб від ВСД.

 

Додаткові препарати
Окремо необхідно розглянути ліки, які мають анксіолітичну (що усуває паніку і страх) дію. До них відносять:
• ноотропні - препарати, які є лікарськими засобами допоміжного характеру. Вони сприяють поліпшенню стану тканин нервовоїсистеми, оскільки активують процеси обміну, дихання і взаємодія на клітинному рівні.

 

 

Ноотропи- ліки, які можуть бути як синтетичного походження (ноотропіл, ВРД становить 10000 мг. Добу), так і рослинного (препарати, у складі яких є гінкго-білоба).
• вітаміни групи В. Найбільш вдалими визнані таблетки Нейромультівіт. У них оптимально сочетаютсявітамінние комплекси, які підтримують і зміцнюють нервову систему і мікроелементи, які забезпечують хороший доступ до кожної нервовій клітині;
• метаболічні засоби. Найбільш популярним є гліцин і його похідні. Препарати цієї групи ефективні в комплексному лікуванні ВСД.

 

Якщо хворі не знайшли препарати призначені ним з переліку, перерахованих вище, то варто зазначити, що різноманітність асортименту фармацевтичного ранка дозволяє призначати лікарям та інші таблетки. Деякі ліки позбавляють від симптомів, але не впливають на причину їх виникнення. Призначені вам таблетки не вилікують ВСД, але можуть надати загальнозміцнюючий ефект, підвищать опірність організму.
Крім лікарських засобів необхідно займатися тренуваннями саме переконання і тоді всі симптоми ВСД проходять. Прийом медикаментів не гарантує відсутність рецидиву після припинення курсу лікування.

 

Автор: Толак Людмила Іванівна

Хвороби серця
Реклама

Главная Страница Контактная Информация Поиск по сайту Контактная Информация Поиск по сайту